Про компанію

2001

Компанія розпочинає свою історію у далекому 2001 році, одночасно з початком зародження нових підходів в живленні рослин на території України, а саме запровадження систем позакореневих (листкових) підживлень мікродобривами на хелатній основі у технологіях вирощування культур

Результатом тісної співпраці із Польською компанією «Ekoplon» – лідером із виробництва мікродобрив в Європі, стало відкриття в Україні підприємства ТОВ «Екоплон-Україна». Метою цього проекту було проведення широкомасштабних навчань для українських аграріїв щодо впровадження новітніх підходів у системі удобрення культур, розкриття потенціалу мікроелементного живлення, шляхів отримання стабільно високих урожаїв та збільшення прибутковості господарств. 

Ми одні, із перших в Україні, хто розпочав активно розробляти і впроваджувати системи мікроелементного живлення в розрізі всіх польових культур, плодових насаджень, ягідників, овочів тощо. Спільно із науково-дослідними установами Національної академії аграрних наук України (Інститут землеробства, Інститут рослинництва ім. Юр’єва, Інститут картоплярства, Інститут цукрових буряків і біоенергетичних культур, Інститут кормів та сільського господарства Поділля, Інститут винограду і вина, Інститут садівництва та інші) було проведено цілу низку багаторічних наукових досліджень із вивчення впливу мікродобрив на формування продуктивності різних культур, їх економічну ефективність. Ця наукоємна робота лягла в основу оптимізації технологій вирощування всіх сільськогосподарських культур. Проведено адаптацію схеми позакореневих (листкових) підживлень мікродобривами до українських реалій виходячи із кліматичних умов регіонів України, біологічних особливостей культур, а також агрохімічних показників ґрунту. Проведено десятки різних днів поля, конференцій, семінарів та нарад на яких презентувалися отримані результати. Результатом цієї діяльності стала тісна співпраця із найбільшими агрохолдингами України, середніми та фермерськими господарствами, яка триває до цього часу.

2012

2012 рік став визначальним у розвитку компанії. На базі підприємства ТОВ «Екоплон-Україна» сформовано спільне Польсько-Українське підприємство ТОВ «АГРОВІТ ГРУП». Придбано значну частину виробничих потужностей Вінницького хімічного заводу, що стало початком  нового етапу на еволюційному шляху розвитку компанії.

2013

2013 рік –  проведено модернізацію виробничих потужностей, встановлено новітню автоматизовану лінію по виробництву добрив, та спільно із польськими партнерами розроблено та розпочато виробництво нової інноваційної марки мікродобрив «NANOVIT». Унікальність цієї марки полягає в активному багатофункціональному комплексі «NANOAСTIV», завдяки якому добрива мають неперевершені властивості та суттєві переваги над аналогами, що забезпечило успіх і сталий попит на продукцію.

2015

2015 рік – розпочато виробництво поширеного та відомого у світі мінерального добрива СУЛЬФАТ МАГНІЮ кристалічний та СУЛЬФАТ МАГНІЮ гранульований. Наразі ми єдина в Україні компанія, яка володіє технологією та виробляє цю марку добрива.

2015 рік – розпочато виробництво (грануляцію) азотного добрива СУЛЬФАТ АМОНІЮ (N – 21 %; S – 24 %). 

2016

2016 рік – в зв’язку зі значним зростанням використання рідких стартових добрив у всьому світі, які характеризуються вищим коефіцієнтом використання елементів живлення рослинами порівняно із твердими формами добрив, в Україні також зростає попит на даний вид добрив. Компанія оперативно реагує на цей виклик. Результатом стає розробка та впровадження у виробництво нової лінійки рідких стартових добрив  «НАНОВІТ ТЕРРА», яка в подальшому досить успішно зарекомендувала себе на ринку України, і наразі використовується в багатьох агроформуваннях.

2017

2017 рік – крок від виробника мінеральних добрив до експерта в їх застосуванні, з індивідуальним підходом до кожного поля. На базі виробничих потужностей підприємства встановлена найсучасніша, сертифікована агрохімічна лабораторія, яка оснащена новітнім, високоточним діагностичним обладнанням світових лідерів США та Нідерландів. Відтак, компанія переходить із статусу традиційних виробників до статусу партнерів і консультантів, які проводять агрохімічне обстеження полів, надають аграрію комплексний аналіз існуючих проблем та визначають напрямок та етапи вирішення. Кінцевим результатом є покращення стану ґрунтів, збільшення врожайності та прибутковості господарства.

2021

2021 рік – розробка та запуск у виробництво нової лінійки комплексних мінеральних добрив «МACROSTAR», яка успішно апробована в різних агроекологічних зонах та господарствах України. У складі добрив використовуються найкращі швидкодіючі інгредієнти, які характеризуються повною розчинністю у воді та високою пролонгованою дією. Марки добрив містять не лише традиційні NPK, але й Са, Mg, S та цілий спектр мікроелементів (Zn, Cu, Mn, Fe, Mo, В, Co, Si). Також компанія виробляє формуляції добрив під замовлення, виходячи із агрохімічних показників ґрунту. 

Вже понад 20 років компанія успішно працює на ринку України. Ефективність наших добрив і підходів до живлення рослин підтверджена успішним досвідом використання на мільйонах гектарів посівів зернових, олійних і технічних культур, плодових насаджень, виноградників і овочів в Україні та різних країнах світу. 

Упродовж  двох десятиліть, тісно співпрацюємо з багатьма потужними агрохолдингами України, зокрема  ПАТ «Миронівський хлібопродукт», група компаній «Укрлендфармінг», ТОВ «Епіцентр-Агро», ТОВ «Тас Агро» , ТОВ «Волинь-Зерно-Продукт», агрохолдинг “Лендфорт”,  ПП “Західний Буг” та цілою низкою середніх та фермерських господарств по всій території України.

Наша команда

Agrovit-Group3

Павловський Володимир Юліанович

Засновник та керівник компанії «АГРОВІТ ГРУП»
IMG_0780_crop

Венедіктов олег михайлович

Заступник директора з розвитку та інновацій, Керівник напрямку агротехнологій та живлення рослин, кандидат сільськогосподарських наук
Палевський Роман

Полевський Роман Олегович

Директор
IMG_0962_crop

Письменний Сергій Анатолійович

Комерційний директор
IMG_0942_crop

Лиса Віта Володимирівна

Керівник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер
Сереветник Олена

Сереветник Олена Вікторівна

Керівник відділу агрохімічних досліджень, аналітики та систематизації, кандидат сільськогосподарських наук
IMG_0896_crop

Бабій Сергій Іванович

Керівник відділу польових випробувань та впровадження інновацій, кандидат сільськогосподарських наук
IMG_0958_crop

Гудзовський Анатолій Михайлович

Керівник виробничо-технічного відділу та логістики
Асаула Віталій

Асаула Віталій Миколайович

Керівник відділу аналітичного забезпечення – завідувач лабораторії, кандидат хімічних наук

Бажаєте отримувати більше прибутку з кожного гектара?

Проведемо агрохімічну діагностику вашого поля. Підберемо необхідні види і форми мінеральних добрив та розробимо рекомендації щодо їх використання. Оптимізуємо систему удобрення з метою отримання максимального прибутку.

Прокрутити вгору
Отримати консультацію
Залиште номер, ми зателефонуємо найближчим часом